Зустріч співачки Юлії Ометюх зі студентами Природничого коледжу до Дня гідності та свободи.

21.11.2019 | 15:02

Студенти Природничого коледжу разом зі своїми кураторами 19 листопада провели мотиваційну зустріч, приурочену до Дня гідності та свободи. Захід був спрямований на піднесення національного духу, патріотизму та важливості цілісності державного кордону. Починалося усе зі слів “…А пам’ятаєш як горів Майдан?”. Зі сльозами на очах усі поринули у спогади Помаранчевої революції та Революції гідності.

Було згадано воїнів, які загинули в АТО, і тих котрі зараз на Сході захищають наш мир та свободу.

На зустріч була запрошена співачка дуету “Голос серця” –  композитор, співавтор проекту “Щаслива родина – успішна Україна”, виконавиця авторських пісень Юлія Ометюх. Були виконані пісні “Небесна Сотня”, “Лист солдату” та на завершення “Ми – українці”.