Презентація дипломного проекту – екологічної гри “ЕкоМемо”, випускниці Українського католицького університету Наталії Стегній, студентам Природничого коледжу

19.11.2019 | 11:03
15 листопада відзначався Всесвітній день рециклінгу, або Всесвітній день вторинної переробки. Щоб привернути увагу студентів Природничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка до цієї проблеми, ми запросили випускницю Українського католицького університету Наталію Стегній, яка презентувала власний дипломний проект – екологічну гру “ЕкоМемо”. Студенти та викладачі ознайомилися з напрямком ZeroWaste, категоріями відходів та проблемою побутових відходів, які не підлягають вторинній переробці, з’ясували яким може бути “друге життя” відходів, а також позмагалися, граючи в настільну гру “ЕкоМемо”, хто з учасників умовно найбільше зменшить кількість побутових відходів.