Вшанування подвигу учасників Революції Гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні

01.12.2017 | 12:04

30 листопада 2017 р. у Природничому коледжі відбувся Вечір вшанування подвигу учасників Революції Гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні, який організували викладачі Гілета Л.А. та Химочка Г.М. з допомогою студентів академічних груп ГПК-11, ГПК-21, ГПК-31 та КНК-21. Учасники даного заходу пригадали присутнім глядачам основні етапи Єврореволюції та ключові події тих буремних днів, а також відзначили силу духу, сміливість та жертовність громадян України і інших країн, котрі віддали своє життя заради європейського майбутнього України.

Вічна пам’ять героям, які полягли. Низько вклоняємося тим, чиє життя було підступно обірване.