Вітання із Різдвом Христовим та Новим Роком!

30.12.2017 | 12:28

Шановні викладачі та студенти!

Прийміть мої найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, очі світяться щастям, а домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий – 2018 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаю щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії. Вірю, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких людей. Щастя Вам, міцного здоров’я та здійснення найзаповітніших бажань!!!

Директор Природничого коледжу

Марія Дзіковська