Творча зустріч студентів і викладачів Коледжу із доцентом Національного лісотехнічного університету, автором книги «Думки пам’яті» Богданом Васильовичем Дячишином

10.12.2015 | 16:18

30 листопада 2015 року у Природничому коледжі відбулася творча зустріч студентів і викладачів із доцентом Національного лісотехнічного університету, автором книги «Думки пам’яті» Богданом Васильовичем Дячишином. Автор у формі бесіди, цитуючи філософів і видатних  письменників, піднімав питання про сутність Бога, чому від читання залежить наше майбутнє, зачитував із розділів своєї книги «Життя і слово», «Кохання – єдине і вічне» та ін.

Викладач Химочка Г.М. коротко ознайомила присутніх з біографією Б.В. Дячишина, зокрема, відзначалось, що гість є автором більше 50-ти науково-методичних робіт, є лауреатом Міжнародної літературно-мистецької премії імені Миколи Сингаївського,  лауреатом літературної премії “Гілка Золотого каштана” в 2015 р.

На зустрічі Б. В. Дячишин розповів, що саме заставило його взятись за перо і чому він останні два роки займається волонтерством. Ось деякі вислови Богдана Дячишин« Уся гідність людини – в її думці».«Найстрашніше, що є в людини – це байдужість до всього і вся, а особливо – до себе!» «Якщо в серці людини зароджується зла думка, її дуже важко викорінити, і це може мати надзвичайно плачевні результати». «Недарма живе на світі людина, власними руками і розумом обробляє свою ниву життя..» «Слово всесильне, воно повертає нас до розмірковування; наш мозок мусить трудитись…» «Дружба із книжкою і радує, і збагачує нас знаннями та наповнює душу  добротою, любов’ю, повагою до себе і оточуючих нас людей…».

02 (1)