Студентська науково-практична конференція “Перший крок у науку”

23.05.2018 | 07:51

22 травня 2018 р. у Природничому коледжі відбулася студентська науково-практична конференція “Перший крок у науку“, на якій були представлені наступні доповіді:

1. Картування шумового забруднення центральної частини міста Львова – М’яснікова В. (ГЛК-31)
  2. Якість молока на стихійних ринках міста Львова – Шарпіло Р. (ГРК-11)
  3. Екологічні проблеми прикордонного регіону (на прикладі Ужгородського адміністративного району Закарпатської області) – Переста А. (ГПК-31)
  4. Вплив екологічних факторів на індивідуальний розвиток організмів – Никон Л. (БЛК-21)
  5. Продовольча безпека Львівської області – Свистович О. (ГРК-21)
  6. Екологічні ризики, пов’язані з переміщенням небезпечних речовин через кордон України –   Клеменцова А. (ГПК-21)

Також студенти та викладачі коледжу із задоволенням прослухали доповідь старшого наукового співробітника інституту Екології Карпат НАН України, кандидата біологічних наук, викладача Природничого коледжу, Шпаківської І. М. на тему: ””Всихання” ялинових лісів Українських Карпат: причини і наслідки”.