Список студентів І-го курсу по академічних групах

20.08.2019 | 14:30

І КУРС

Група ПКК-11

122 Комп’ютерні науки

  1. 5019029с         Гойсак Артур Володимирович
  2. 5019030с         Дяк Максим Юрійович
  3. 5019031с         Кирчей Тарас Юрійович
  4. 5019032с        Козяр Юлія Орестівна
  5. 5019033с        Кубай Оксана Ігорівна
  6. 5019034с        Макар Владислав Русланович
  7. 5019035с        Мариняк Назарій Васильович
  8. 5019036с        Недільський Миколай Васильович
  9. 5019037с        Пацалон Ярослав Богданович
  10. 5019038с        Пенюк Андрій Олегович
  11. 5019039с        Пилипович Максим Сергійович
  12. 5019040с        Плакущий Андрій Ігорович
  13. 5019041с         Репецький Андрій Романович
  14. 5019042с         Ситко Петро Іванович
  15. 5019043с         Туровський Ілля Григорович

Група ПКЕ11

171 Електроніка

  1. 5019044с          Боднар Ростислав Костянтинович
  2. 5019045с          Боровський Юрій Романович
  3. 5019046с          Волч Ігор Володимирович
  4. 5019047с          Курилишин Володимир Васильович
  5. 5019048с          Тимофєєв Денис Юрійович
  6. 5019049с          Щадило Тарас Ярославович

Група ПКХ11

102 Хімія

  1. 5019025с          Бугай Аліна Сергіївна
  2. 5019026с         Василенко Андрій Віталієвич
  3. 5019027с         Орловська Марія Романівна
  4. 5019028с        Паранька Марія-Вікторія Іванівна

Група ПКП11

101 Екологія

  1. 5019018С       Абрам’юк Євгенія Дмитрівна
  2. 5019019С       Архіпов Роман Ярославович
  3. 5019020С      Варшавська Іванна Андріївна
  4. 5019021С       Гануляк Вікторія Василівна
  5. 5019022С      Думич Катерина Юріївна
  6. 5019023С      Куничник Анна Олександрівна
  7. 5019024С     Сало Софія Андріївна

Група ПКА11

101 Екологія

  1. 5019001с          Антонюк Яна Олексіївна
  2. 5019002с         Бедрій Денис Богданович
  3. 5019003с         Маркович Божена Андріївна
  4. 5019004с         Наконечний Денис Тарасович
  5. 5019005с        Новосельська Ірина Миколаївна
  6. 5019006с        Стащук Володимир Михайлович

Група ПКТ11

101 Екологія

  1. 5019012с          Артишко Марко Олегович
  2. 5019014с         Бандурка Віталіна Анатоліївна
  3. 5019015с         Барабаш Ірина Дмитрівна
  4. 5019013с         Білик Руслан Михайлович
  5. 5019016с         Гайовський Дмитро Олегович
  6. 5019017с        Жовнір Ярослав Миколайович

Група ПКБ11

101 Екологія

  1. 5019007с        Власюк Олег Юрійович
  2. 5019008с        Настичук Яна Сергіївна
  3. 5019009с        Нелюбова Діана Олександрівна
  4. 5019010с        Стецюк Ольга Олександрівна
  5. 5019011с         Теліжин Андріана Володимирівна