Циклова комісія з професійно-орієнтовних дисциплін спеціальності Екологія (прикордонний екологічний контроль); (екологія землекористування та агробізнес); (екологія геологічного і суміжних середовищ); (біоекологія)

Діяльність циклової (предметної) комісії зі спеціальності 101 Екологія, забезпечує 19 викладачів (1 викладач спеціаліст, 4 – другої категорії, 2 – першої категорії, 11 – вищої категорії, 1 – викладач-методист). До складу предметної комісії входять кандидати і доктори географічних, геологічних, біологічних і сільськогосподарських наук.

Робота предметної комісії полягає у розгляді і затвердженні навчальних програм,  семестрових планів, програм практичного навчання, тематик для написання курсових робіт. Циклова комісія планує проведення навчальних і виробничих практик, обирає форми поточного контролю знань студентів, забезпечує питання для підсумкової Державної атестації, організовує належні умови для екзаменаційної комісії.

Представники циклової комісії організовують зі студентами науково-дослідну роботу. ЇЇ результатом є щорічне проведення студентської науково-практичної конференції ”Перший крок у науку”. Викладачі забезпечують діяльність Екогуртка та займаються профорієнтаційною роботою.

Викладачі спеціальності Екологія розробляють методичні, навчально-методичні матеріали для навчальних дисциплін природничо-наукового, професійного-орієнтованого і вибіркового циклів навчального плану.

Наукова діяльність працівників висвітлена у статтях, монографіях, підручниках. Для передання педагогічного та науково-педагогічного досвіду викладачами ведеться взаємовідвідування занять.

Предметна комісія бере участь у підготовці акредитаційних і ліцензійних матеріалів.

Склад комісії:

Голова: