Профорієнтаційна зустріч із учнями 11-х класів загальноосвітніх шкіл №1 та №2 м. Жовква

26.01.2018 | 11:31

Викладач Природничого коледжу Химочка Г.М. 25 січня 2018 р. провела профорієнтаційну зустріч в загальноосвітніх школах №1 та №2 м. Жовква, де ознайомила майбутніх абітурієнтів із переліком спеціальностей і умовами вступу в коледж і запросила їх на День відкритих дверей у Природничому коледжі 10 лютого 2018 р. Крім того, Галина Михайлівна взяла участь у нараді з директорами загальноосвітніх закладів Жовківського району у відділі освіти Жовківської РДА, де мала можливість ознайомити присутніх учасників із інформацією про Природничий коледж ЛНУ ім.Івана Франка, а також попросила їх донести отримане повідомлення до учнів-випускників своїх шкіл. Висловлюємо щиру подяку керівнику відділу освіти Жовківської РДА Ковалю М.С., а також начальнику відділу культури і туризму Жовківської держадміністрації Фесюк Г.П. за надану таку можливість і за співпрацю з нашим коледжом!