Подяка Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА викладачу Природничого коледжу Гілеті Л.А.

20.12.2018 | 13:59
Сьогодні, 20.12.2018 р., у Природничий коледж ЛНУ імені Івана Франка завітав начальник відділу Регулювання і використання водних ресурсів та надр Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації п. Роман Туцький, який розповів студентам 3-го курсу спеціальності “Екологія” про специфіку роботи Департаменту та запросив проходити виробничу практику студентів-випускників в його структурі.
Під час свого візиту п. Роман вручив Подяку викладачу, к.г.н. Гілеті Л. А. за проведену роботу з підвищення рівня екологічної свідомості та залучення студентів Природничого коледжу до екологічних ініціатив Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА.