Нагородження викладача Природничого коледжу, лауреата премії Президента України Сливки Юрія Івановича

27.05.2015 | 13:10

Педагогічний колектив коледжу вітає Сливку Юрія Івановича – викладача вищої категорії, кандидата хімічних наук з отриманням премії Президента України для молодих вчених! Бажаємо міцного здоров’я та плідної наукової праці.

Довідка: Урочиста церемонія вручення відзнак лауреатам премії         Президента України для молодих вчених 2014 року відбулась 19.05.2015 року у рамках відкриття IX Всеукраїнського Фестивалю Науки. Голова Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки, Президент НАН України, академік Патон Борис Євгенович на церемонії наголосив, що роботи молодих учених є надзвичайно важливими для інноваційного розвитку економіки нашої держави. Премії Президента України молодим вченим вручали перший віце-президент НАН України академік Наумовець Антон Григорович та Міністр молоді та спорту Ігор Олександрович Жданов. Участь у заході також взяв Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Ален Ремі.

Изображение 033

Изображение 015