Мотиваційна зустріч студентів-екологів із випускниками коледжу

22.03.2019 | 14:34

20 березня 2019 р. у Природничому коледжі відбулася мотиваційна зустріч студентів-екологів з випускниками коледжу, які продовжили своє навчання на факультетах, а саме: Пижиком Ігорем, Козаком Дмитром, Воробйовим Антоном, Коваль Соломією, Пелипцем Юрієм, М’ясніковою Вікторією, Тимом Іваном, Костиком Андрієм та Ліщиною Ігорем.

Кожен з них розповів присутнім про свої досягнення в житті після закінчення нашого коледжу. Так, Козак Д., який закінчив коледж у 2013 р., продовжив і успішно закінчив навчання на географічному факультеті ЛНУ імені Івана Франка, а також заочно закінчив історичний факультет. На даний час він є студентом  ІІІ курсу Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, де проводить різноманітні екологічні акції, зокрема зі збору макулатури і пластику на території семінарії.

Пижик І. після закінчення коледжу у 2012 році вступив на географічний факультет ЛНУ імені Івана Франка, який успішно закінчив. На даний час навчається у аспірантурі Інституту екології Карпат НАН України і працює над дисертаційним дослідженням.

Надалі і решта із запрошених гостей поділилися своїми особистими життєвими історіями, спогадами про навчання в коледжі та відповіли на запитання присутніх студентів-екологів.