Warning: fopen(/usr/local/www/apache22/data/faculties/natcol/wp-content/wp-mail-bank/error-logs.txt): failed to open stream: No such file or directory in /usr/local/www/apache22/data/faculties/natcol/wp-content/plugins/wp-mail-bank/wp-mail-bank.php on line 45

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/local/www/apache22/data/faculties/natcol/wp-content/plugins/wp-mail-bank/wp-mail-bank.php on line 46
Хіміки, які змінили життя на Землі… – Природничий коледж

Хіміки, які змінили життя на Землі…

17.03.2017 | 14:27

Сучасний науково-технічний прогрес ніяк не можливий без участі хіміків-дослідників та їхніх відкриттів, кожен з яких у свій час зробив вагомий внесок у розвиток не тільки хімії як науки, але й сприяв розвитку медицини, харчової промисловості та практично всіх галузей промисловості. З 1901 по 2017 роки за особливо визначні заслуги 174 дослідники-хіміки стали Лауреатами Нобелівської Премії з Хімії. Тож не дивно, що студенти ІІ-го курсу Природничого коледжу (група XMK-21) і підготували та 16 березня виступили із захоплюючою доповіддю-презентацією про видатних хіміків, роботи яких пам’ятатиме увесь Світ ще багато років.