ХІ студентська науково-пошукова конференція ”Світ навколо нас”

30.03.2018 | 17:44

Студентка нашого коледжу, Семенюк Т., разом із своїм науковим керівником Любас Н.М., взяла участь у ХІ студентській науково-пошуковій конференції ”Світ навколо нас”, яка проходила 28 березня 2018 р. у Львівському коледжі Державного університету телекомунікацій. Вона представила присутнім учасникам – студентам та викладачам коледжів І-ІІ рівня акредитації, доповідь на тему ”Вплив фізіологічно активної речовини спірокарбону на стійкість еритроцитарних мембран”. Крім того учасникам конференції провели цікаву екскурсію в навчальних кабінетах і лабораторіях коледжу, а також представили виставку студентських творчих робіт. Щиро дякуємо організаторам за чудову і дружню атмосферу, яка панувала на конференції!