Екологічна акція ”Чисті Зелені очі”

16.09.2018 | 12:57

13 вересня 2018 р. 25 студентів Природничого коледжу ЛНУ імені І.Франка долучилися до 40 студентів географічного факультету ЛНУ імені І. Франка та взяли участь в екологічній акції ”Чисті Зелені очі”, яка пройшла в рамках “Міжнародного дня чистих берегів”, в межах якого проводяться акції  #Я прибрав_черга за тобою на узбережжях річок, морів та океанів для попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів у всьому світі.
Учасники акції прибрали узбережжя 3 водойм на території Снопківського парку м. Львова, серед яких історичні водойми під назвою ”Зелене око”, які активно використовувались львів’янами для відпочинку ще на поч. ХХ ст., а тепер перебувають у занедбаному стані. Загалом учасники зібрали близько сорока 100 літрових мішків сміття. Це переважно порожні скляні та пластикові пляшки, целофанові пакети та інше побутове сміття.
Подібні акції підвищують екологічну свідомість учасників та привертають увагу до необхідності збереження тих небагатьох природних територій, що збереглися в урбанізованому середовищі Львова.
Організатори вдячні за підтримку проведення акції викладачам географічного факультету О. Пилипович, О. Перхач, А. Михновичу, викладачам природничого коледжу ЛНУ ім. І.Франка О. Грень, С. Стельмащук та працівникам ЛКП ”Зелений Львів” за організаційну підтримку.