Викладачі з гуманітарної та соціально-економічної підготовки

• Про відділення
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад

Співробітники

старший викладачЛЕВКІВ Лілія Володимирівнастарший викладач
викладач (сумісник)БОЙКО Володимир Івановичвикладач (сумісник)
викладачГУЛЬЧЕНКО Світлана Геннадіївнавикладач
викладач (сумісник)КУЦ Марія Іванівнавикладач (сумісник)
викладачЛУЦИК Олеся Борисівнавикладач
викладачМІЛЯН Олена Володимирівнавикладач
викладачПАВЛИШИН Оксана Федорівнавикладач
викладачПОЛЯНИК Ольга Іванівнавикладач
викладачСІРЕНКО Рома Романівнавикладач
викладачХИМОЧКА Галина Михайлівнавикладач

1 курс

2 курс

3 курс

Викладацький розклад

Вітання із Різдвом Христовим та Новим Роком!

30.12.2017 | 12:28

Шановні викладачі та студенти!
Прийміть мої найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, очі світяться щастям, а домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий – 2018 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаю щоб Різдвяна...

Читати »

Зустріч із учнями середніх загальноосвітніх шкіл №1 імені Героя України Богдана Ільківа та №2 смт. Щирець Пустомитівського району

24.12.2017 | 12:04

Викладач Природничого коледжу Тупис А.М. 21 грудня провів профорієнтаційну зустріч із учнями середніх загальноосвітніх шкіл №1 імені Героя України Богдана Ільківа та  №2 смт. Щирець Пустомитівського району. Андрій Миколайович ознайомив майбутніх абітурієнтів із переліком спеціальностей і умовами вступу в коледж, відповів на їхні запитання щодо особливостей вступної кампанії 2018 р. і запросив на День відкритих дверей у Природничому коледжі 10 лютого 2018 р.

Зустріч із учнями 11-х класів середньої загальноосвітньої школи №77

06.12.2017 | 13:30

Викладач Природничого коледжу Химочка Г.М. 5 грудня провела профорієнтаційну зустріч в середній загальноосвітній школі №77 м. Львова. Галина Михайлівна ознайомила майбутніх абітурієнтів із переліком спеціальностей і умовами вступу в коледж, відповіла на їхні запитання щодо особливостей вступної кампанії 2018 р. і запросила на День відкритих дверей у Природничому коледжі 16 грудня 2017 р.