Викладачі з гуманітарної та соціально-економічної підготовки

• Про відділення
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад

Співробітники

викладачГУЛЬЧЕНКО Світлана Геннадіївнавикладач
викладачКОВАЛЬЧУК Юлія Василівнавикладач
викладач (сумісник)КУЦ Марія Іванівнавикладач (сумісник)
викладачЛЕХНЮК Роман Олеговичвикладач
викладачМІЛЯН Олена Володимирівнавикладач
викладачПАВЛИШИН Оксана Федорівнавикладач
викладачПОЛЯНИК Ольга Іванівнавикладач
викладачРЕВАК Надія Григорівнавикладач
викладачСАВКА Ірина Вячеславівнавикладач
викладачСІРЕНКО Рома Романівнавикладач
викладачХИМОЧКА Галина Михайлівнавикладач

1 курс

2 курс

3 курс

Викладацький розклад

Миколай їде на Схід

09.12.2019 | 10:52

Не парами єдиними – зібрали допомогу нашим захисникам. Будьте здорові!!!
Дякуємо за можливість навчатися у мирній країні!!!

Читати »

Візит студентів Природничого коледжу до ІТ-корпорації “SoftServe”

26.11.2019 | 17:53

Сьогодні студенти другого курсу групи КНК-21 мали унікальну можливість потрапити у велику ІТ-корпорацію “SoftServe”- розробника різних проектів у сфері програмування, великого гіганта, який тісно співпрацює з американськими замовниками. Студентам показали їх можливе майбутнє місце праці, розказали специфіку роботи у сфері програмування. Вони отримали хороший стимул до навчання і саморозвитку.

Читати »

Зустріч співачки Юлії Ометюх зі студентами Природничого коледжу до Дня гідності та свободи.

21.11.2019 | 15:02

Студенти Природничого коледжу разом зі своїми кураторами 19 листопада провели мотиваційну зустріч, приурочену до Дня гідності та свободи. Захід був спрямований на піднесення національного духу, патріотизму та важливості цілісності державного кордону. Починалося усе зі слів “…А пам’ятаєш як горів Майдан?”. Зі сльозами на очах усі поринули у спогади Помаранчевої революції та Революції гідності.
Було згадано воїнів, які загинули в АТО, і тих котрі зараз на Сході захищають наш мир та свободу.
На зустріч була запрошена співачка дуету “Голос серця” –  композитор, співавтор...