Викладачі з гуманітарної та соціально-економічної підготовки

• Про відділення
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад

Співробітники

викладачБОЙКО Володимир Івановичвикладач
викладачГУЛЬЧЕНКО Світлана Геннадіївнавикладач
викладачДАЦКО Орест Івановичвикладач
викладач (сумісник)КУЦ Марія Іванівнавикладач (сумісник)
викладачЛУЦИК Олеся Борисівнавикладач
викладачМІЛЯН Олена Володимирівнавикладач
викладачПОЛЯНИК Ольга Іванівнавикладач
викладачСІРЕНКО Рома Романівнавикладач
викладачХИМОЧКА Галина Михайлівнавикладач

1 курс

2 курс

3 курс

Викладацький розклад

“Перший крок у науку”

20.05.2017 | 13:39

17 травня 2017 р. в Природничому коледжі відбулася Перша студентська науково-практична конференція “Перший крок у науку”, участь у якій взяли студенти другого і третього курсів спеціальності “Екологія”.
В рамках цього заходу вони представили спільні наукові напрацювання з  викладачами коледжу у формі доповідей, які мали еколого-географічне, еколого-біологічне та еколого-геологічне спрямування. За результатами роботи конференції оргкомітетом було прийнято рішення видати  збірник матеріалів конференції, де ввійшли тези всіх доповідей.
Дякуємо всім студентам і науковим керівникам за участь у конференції!
...

Читати »

Всесвітній день вишиванки

19.05.2017 | 15:52

18 травня 2017 р. студенти нашого коледжу долучилися до флешмобу з нагоди Всесвітнього дня вишиванки, ініційованого Студентським урядом та Профкомом студентів Львівського національного університету імені Івана Франка. Зокрема перед пам’ятником Іванові Франкові вони разом з іншими студентами і викладачами коледжів та факультетів ”оживили” вишиванку, проспівали Гімн України та озвучили гасло свята: ”Вишиванка – твій генетичний код”.

Читати »