Викладачі з гуманітарної та соціально-економічної підготовки

• Про відділення
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад

Співробітники

старший викладачЛЕВКІВ Лілія Володимирівнастарший викладач
викладач (сумісник)БОЙКО Володимир Івановичвикладач (сумісник)
викладачГУЛЬЧЕНКО Світлана Геннадіївнавикладач
викладачКОВАЛЬЧУК Юлія Василівнавикладач
викладач (сумісник)КУЦ Марія Іванівнавикладач (сумісник)
викладачЛУЦИК Олеся Борисівнавикладач
викладачМІЛЯН Олена Володимирівнавикладач
викладачПАВЛИШИН Оксана Федорівнавикладач
викладачПОЛЯНИК Ольга Іванівнавикладач
викладачСІРЕНКО Рома Романівнавикладач
викладачХИМОЧКА Галина Михайлівнавикладач

1 курс

2 курс

3 курс

Викладацький розклад

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії “Lviv Music & Poetry Week”

11.05.2019 | 13:30

В рамках ІІ Міжнародного фестивалю співаної поезії “Lviv Music & Poetry Week”, котрий триває цими днями у Львові, свою творчість представила і викладач Природничого коледжу Химочка Галина Михайлівна – поетеса, авторка співаної поезії.

Читати »

Вітання із Великодніми святами!

26.04.2019 | 07:52

Шановні працівники та студенти Природничого коледжу! Вітаю Вас із прийдешнім святом Великодня! У цей світлий і урочистий день Пасхи бажаю Вам добра, благополуччя і миру! Нехай ваше життя оновиться разом із приходом весни, а почуття світлої радості ніколи не покидає душу. Бажаю гармонії, великої любові, сімейного затишку і щастя! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою Дзіковська М.І.

Читати »

Екскурсія в Музей метрології та вимірювальної техніки

27.03.2019 | 09:54

25 березня в рамках вивчення курсу ”Основи метрології та стандартизації”студенти ІІ-го курсу спеціальності ”Екологія” разом із викладачем Любас Н.М. відвідали Музей метрології та вимірювальної техніки (м. Львів, вул. Кн. Романа, 38), де крім ознайомлення з унікальною колекцією засобів вимірювальної техніки (близько 500 експонатів), також прослухали цікаву розповідь і про історію розвитку метрології та виникнення основних видів вимірювань.