Викладачі з гуманітарної та соціально-економічної підготовки

• Про відділення
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад

Співробітники

старший викладачЛЕВКІВ Лілія Володимирівнастарший викладач
викладач (сумісник)БОЙКО Володимир Івановичвикладач (сумісник)
викладачГУЛЬЧЕНКО Світлана Геннадіївнавикладач
викладачКОВАЛЬЧУК Юлія Василівнавикладач
викладач (сумісник)КУЦ Марія Іванівнавикладач (сумісник)
викладачЛУЦИК Олеся Борисівнавикладач
викладачМІЛЯН Олена Володимирівнавикладач
викладачПАВЛИШИН Оксана Федорівнавикладач
викладачПОЛЯНИК Ольга Іванівнавикладач
викладачСІРЕНКО Рома Романівнавикладач
викладачХИМОЧКА Галина Михайлівнавикладач

1 курс

2 курс

3 курс

Викладацький розклад

Закріплення студентами теоретичних знань у Музеї метрології та вимірювальної техніки в рамках навчальної практики

04.07.2019 | 16:31

В рамках навчальної практики і з метою закріплення теоретичних знань з курсу “Основи метрології і стандартизації”, студенти ІІ-го курсу спеціальності ”Екологія” відвідали Музей метрології та вимірювальної техніки (вул. Князя Романа, 38). Тут вони ознайомилися з історією виникнення вимірювальних приладів, а також оглянули вітчизняні та іноземні засоби вимірювань.

Читати »

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії “Lviv Music & Poetry Week”

11.05.2019 | 13:30

В рамках ІІ Міжнародного фестивалю співаної поезії “Lviv Music & Poetry Week”, котрий триває цими днями у Львові, свою творчість представила і викладач Природничого коледжу Химочка Галина Михайлівна – поетеса, авторка співаної поезії.

Читати »

Вітання із Великодніми святами!

26.04.2019 | 07:52

Шановні працівники та студенти Природничого коледжу! Вітаю Вас із прийдешнім святом Великодня! У цей світлий і урочистий день Пасхи бажаю Вам добра, благополуччя і миру! Нехай ваше життя оновиться разом із приходом весни, а почуття світлої радості ніколи не покидає душу. Бажаю гармонії, великої любові, сімейного затишку і щастя! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою Дзіковська М.І.