Відділення хімії

  • Про відділення
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад
  • Новини

Завідує – Відділення хімії

Студенти, що навчаються на хімічному відділенні коледжу, отримують кваліфікацію молодший спеціаліст зі спеціальності ”Аналітичний контроль якості хімічних сполук”. Необхідність в таких фахівцях диктує невпинний розвиток виробництва, створення і застосування нових матеріалів, що вимагає постійного контролю якості сировини, технологічних процесів, кінцевої продукції. Водночас розвиток виробництва призводить до необхідності контролю станів об’єктів довкілля – водного басейну, повітря, ґрунтів. Випускники коледжу можуть працювати в хімічних лабораторіях підприємств гірничодобувної, легкої та харчової промисловості, науково-дослідних і екологічних установах на посадах лаборанта IV, V розрядів чи техніка-хіміка. Для роботи молодших спеціалістів в аналітичних лабораторіях необхідно вміти проводити відбір проб, знати способи їх підготовки до аналізу, вміти виконувати аналізи об’єктів довкілля, продуктів харчування, металів і сплавів, а також правильно опрацьовувати і проводити математичну обробку результатів аналізу. Цьому сприятиме засвоєння спеціальних курсів. Студенти відділення хімічних наук проходять практику на підприємствах та лабораторіях хімічної промисловості, кафедрах хімічного факультету університету.

Співробітники

викладачБІЛА-ЛЯЛЬКА Євгенія Євгенівнавикладач
викладач (сумісник)ДЗІКОВСЬКА Марія Ігорівнавикладач (сумісник)
викладачКОБРИН Леся Олегівнавикладач
викладачМАТІЙЧУК Василь Степановичвикладач
викладачСЛИВКА Юрій Івановичвикладач
викладачСТРИЖАК Ольга Володимирівнавикладач
викладачТИМОШУК Олександр Сергійовичвикладач
викладач (сумісник)ТУПИС Андрій Миколайовичвикладач (сумісник)
лаборантХОМІК Наталія Богданівналаборант

1 курс

2 курс

3 курс

Викладацький розкладЕкскурсія в Музей метрології та вимірювальної техніки

27.03.2019 | 09:54

25 березня в рамках вивчення курсу ”Основи метрології та стандартизації”студенти ІІ-го курсу спеціальності ”Екологія” разом із викладачем Любас Н.М. відвідали Музей метрології та вимірювальної техніки (м. Львів, вул. Кн. Романа, 38), де крім ознайомлення з унікальною колекцією засобів вимірювальної техніки (близько 500 експонатів), також прослухали цікаву розповідь і про історію розвитку метрології та виникнення основних видів вимірювань.

 

Читати »

Шевченківський вечір та Слово пам’яті Володимира Івасюка ” Молися, сину: за Вкраїну Його замучили…”

23.03.2019 | 13:50

21   березня відбувся Шевченківський вечір та Слово пам’яті Володимира Івасюка ” Молися, сину: за Вкраїну Його замучили”, у виконанні студентів факультету електроніки та комп’ютерних технології та студентів Природничого коледжу, які потішили глядачів чудовим виконанням пісень В. Івасюка.

Читати »

Мотиваційна зустріч студентів-екологів із випускниками коледжу

22.03.2019 | 14:34

20 березня 2019 р. у Природничому коледжі відбулася мотиваційна зустріч студентів-екологів з випускниками коледжу, які продовжили своє навчання на факультетах, а саме: Пижиком Ігорем, Козаком Дмитром, Воробйовим Антоном, Коваль Соломією, Пелипцем Юрієм, М’ясніковою Вікторією, Тимом Іваном, Костиком Андрієм та Ліщиною Ігорем.
Кожен з них розповів присутнім про свої досягнення в житті після закінчення нашого коледжу. Так, Козак Д., який закінчив коледж у 2013 р., продовжив і успішно закінчив навчання на географічному факультеті ЛНУ імені Івана Франка, а також заочно закінчив історичний...

Читати »