Cтуденти Природничого коледжу академічної групи ГПК-11 побували на екскурсії по історичних та культурно-архітектурних пам’ятках міста Львова

14.10.2017 | 13:33
13 жовтня 2017 р. студенти Природничого коледжу академічної групи ГПК-11 разом із викладачем відділення екології Химочкою Г.М. побували на екскурсії по історичних та культурно-архітектурних пам’ятках міста Львова. Для них цікаво було дізнатися чимало цікавих розповідей та легенд про славне місто Лева, прогулятися середньовічними вуличками і ознайомитися детальніше із перлинами львівської архітектури.
Студенти академічної групи ГПК-11с отримали незабутні враження, а також дякують Химочці Г.М. та екскурсоводу Гавриліву А. за можливість поринути на декілька годин у неймовірно насичений вир історії міста Львова.