Персонал

Дирекція

директорДЗІКОВСЬКА Марія Ігорівнадиректор
заступник директораЛЕСІВ Марта Степанівназаступник директора

Секретаріат дирекції

інженерКУЦ Марія Іванівнаінженер

Викладачі з гуманітарної та соціально-економічної підготовки

викладачБОЙКО Володимир Івановичвикладач
викладачГУЛЬЧЕНКО Світлана Геннадіївнавикладач
викладачДАЦКО Орест Івановичвикладач
викладач (сумісник)КУЦ Марія Іванівнавикладач (сумісник)
викладачЛУЦИК Олеся Борисівнавикладач
викладачМІЛЯН Олена Володимирівнавикладач
викладачПОЛЯНИК Ольга Іванівнавикладач
викладачСІРЕНКО Рома Романівнавикладач
викладачХИМОЧКА Галина Михайлівнавикладач

Викладачі фундаментальних дисциплін

викладачБОВГИРА Олег Вікторовичвикладач
викладачВЕЛЬГОШ Сергій Романовичвикладач
викладачДЕМКІВ Тарас Михайловичвикладач
викладачДЗІКОВСЬКИЙ Віктор Євгеновичвикладач
викладачДУФАНЕЦЬ Марта Василівнавикладач
викладачКНІГІНІЦЬКИЙ Олександр Васильовичвикладач
викладачКУЗЬМАК Андрій Романовичвикладач
викладач (сумісник)КУЛЕБА Христина Володимирівнавикладач (сумісник)
викладачПАНОЧКО Галина Іванівнавикладач
викладачСАС Наталія Богданівнавикладач
викладачТИМОШУК Світлана Василівнавикладач
викладач (сумісник)ФІЛЬ Ірина Юріївнавикладач (сумісник)

Відділення екології

викладачБАТЮК Наталія Мирославівнавикладач
викладачГАСЬКЕВИЧ Володимир Георгійовичвикладач
викладачГЕЛЕШ Мирослава Богданівнавикладач
викладачГЕНЕРАЛОВА Лариса Володимирівнавикладач
викладачГІЛЕТА Любов Андріївнавикладач
викладачГРЕНЬ Оксана Миронівнавикладач
викладачДВОРЖАК Тетяна Сергіївнавикладач
викладачІВАНЕЦЬ Олег Романовичвикладач
викладачКИРИЛЬЧУК Андрій Андрійовичвикладач
викладачКЛЮЙНИК Віталій Володимировичвикладач
викладачКНИШ Іван Богдановичвикладач
викладачКОСТРУБА Михайло Федоровичвикладач
викладачКРЕМІНЬ Надія Юріївнавикладач
викладач (сумісник)ЛЕСІВ Марта Степанівнавикладач (сумісник)
викладачЛУЦИШИН Олена Зіновіївнавикладач
викладачЛЮБАС Наталія Миронівнавикладач
викладачМАМЧУР Оксана Василівнавикладач
викладачПАПІШ Ігор Ярославовичвикладач
викладачСТЕЛЬМАЩУК Соломія Яремівнавикладач
викладачТУЗЯК Ярина Мирославівнавикладач
викладачШПАКІВСЬКА Ірина Миронівнавикладач

Відділення електроніки

викладач (сумісник)БАТЮК Михайло Ярославовичвикладач (сумісник)
викладачМОЧУЛЬСЬКИЙ Юрій Степановичвикладач
викладачРАБИК Василь Григоровичвикладач
викладачРОВЕЦЬКИЙ Іван Миколайовичвикладач
викладачСЛОБОДЗЯН Дмитро Петровичвикладач

Відділення комп’ютерних наук

Відділення хімії

(сумісник)МАРТЯК Тетяна Миронівна (сумісник)
викладачБІЛА-ЛЯЛЬКА Євгенія Євгенівнавикладач
викладач (сумісник)ДЗІКОВСЬКА Марія Ігорівнавикладач (сумісник)
викладачМАРТЯК Роман Львовичвикладач
викладачМАТІЙЧУК Василь Степановичвикладач
викладачСЛИВКА Юрій Івановичвикладач
викладачТИМОШУК Олександр Сергійовичвикладач
викладачФЕДИШИН Орест Степановичвикладач

Лабораторія екології землекористування

Лабораторія комп'ютерний клас 1

інженерФІЛЬ Ірина Юріївнаінженер

Лабораторія неорганічної хімії та якісного аналізу

завідувачКУЛЕБА Христина Володимирівназавідувач
інженерМАРТЯК Тетяна Миронівнаінженер

Лабораторія оцінки впливу на навколишнє середовище

інженер (сумісник)ГРЕНЬ Оксана Миронівнаінженер (сумісник)

Лабораторія фізико-хімічних методів аналізу

завідувачТУПИС Андрій Миколайовичзавідувач

Лабораторія цифрової та мікропроцесорної техніки

завідувачБАТЮК Михайло Ярославовичзавідувач