Вітальне слово

GERB

Вітаємо Вас на інтернет-сторінці Природничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка!

Символіка Коледжу .

На гербі коледжу зображено розтятий і перетятий щит; у 1-у зеленому полі розміщена срібна конічна колба, у 2-у золотому – зелений чотирилисник конюшини, у 3-у золотому – чорний павук на чорній павутині; у 4-у зеленому – золота земна куля. Колба символізує хімію, листок конюшини – природничі науки, павук на павутині – комп’ютерні науки та електроніку, а земна куля означає екологію.

Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою створення підрозділу: AD MM (2000 р.). Під щитом пурпурова девізна стрічка з гаслом: NATURA NON NISI PARENDO VINCITUR (ПРИРОДУ ПЕРЕМАГАЮТЬ, ЛИШЕ ЇЙ ПІДКОРИВШИСЬ ). Герб затверджено Педагогічною радою коледжу 3 вересня 2007 р.

Природничий коледж створений у 2000 р. як структурний підрозділ Львівського національного університету імені Івана Франка, покликаний готувати фахівців природничих спеціальностей освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст. Форма навчання – денна. Термін навчання – 2 роки і 10 місяців. Навчання – бюджетне та платне на базі повної загальної середньої освіти.
Коледж розташований у навчальному корпусі на вул. Тарнавського, 107 (ліве крило).
Навчальний процес забезпечують 25 викладачів на постійній основі (з них 1 доцент, 7 кандидатів наук, 10 викладачів вищої категорії, 8 викладачів І-ої категорії, 5 викладачів ІІ-ої категорії) та 38 викладачів, які працюють за внутрішнім сумісництвом  (з них 3 професори, доктори наук, 19 кандидатів наук, доцентів та 27 викладачів вищої категорії, 5 викладачів ІІ-ої категорії).