Warning: fopen(/usr/local/www/apache22/data/faculties/natcol/wp-content/wp-mail-bank/error-logs.txt): failed to open stream: No such file or directory in /usr/local/www/apache22/data/faculties/natcol/wp-content/plugins/wp-mail-bank/wp-mail-bank.php on line 45

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/local/www/apache22/data/faculties/natcol/wp-content/plugins/wp-mail-bank/wp-mail-bank.php on line 46
Вітальне слово – Природничий коледж

Вітальне слово

GERB

Вітаємо Вас на інтернет-сторінці Природничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка!

Символіка Коледжу .

На гербі коледжу зображено розтятий і перетятий щит; у 1-у зеленому полі розміщена срібна конічна колба, у 2-у золотому – зелений чотирилисник конюшини, у 3-у золотому – чорний павук на чорній павутині; у 4-у зеленому – золота земна куля. Колба символізує хімію. Листок конюшини символізує природничі науки та екологію. Павук на павутині уособлює інформатику. Земна куля означає екологію, комп’ютерні науки.

Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою створення підрозділу: AD MM (2000 р.). Під щитом пурпурова девізна стрічка з гаслом: NATURA NON NISI PARENDO VINCITUR (ПРИРОДУ ПЕРЕМАГАЮТЬ, ЛИШЕ ЇЙ ПІДКОРИВШИСЬ ). Герб затверджено педагогічною радою коледжу 3 вересня 2007 р.

Природничий коледж створений у 2000 р. як структурний підрозділ Львівського національного університету імені Івана Франка, покликаний готувати фахівців природничих спеціальностей освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст. Форма навчання – денна. Термін навчання – три роки. Навчання – бюджетне та платне на базі повної середньої освіти.
Коледж розташований у навчальному корпусі на вул. Тарнавського, 107 (ліве крило), в якому за рахунок коштів Університету проведено сучасний капітальний ремонт.
До складу Природничого коледжу входить чотири відділення: відділення хімії, відділення екології, відділення комп’ютерних наук, відділення електроніки. Всі відділення очолюють кандидати наук.
Навчальний процес забезпечують 20 викладачів на постійній основі (з них 2 доценти, 4 кандидати наук) та (6 викладачів вищої категорії, 2 викладачі І категорії, 8 викладачів ІІ категорії, 4 викладачі спеціалісти) та 52 викладачі,  як працюють за внутрішнім сумісництвом  (з 2 професори, 1 доктор наук, 31 кандидатів наук, доцентів,) та (23 викладачі вищої категорії, та 8 викладачів ІІ категорії та 21 викладач–спеціаліст)