Warning: fopen(/usr/local/www/apache22/data/faculties/natcol/wp-content/wp-mail-bank/error-logs.txt): failed to open stream: No such file or directory in /usr/local/www/apache22/data/faculties/natcol/wp-content/plugins/wp-mail-bank/wp-mail-bank.php on line 45

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/local/www/apache22/data/faculties/natcol/wp-content/plugins/wp-mail-bank/wp-mail-bank.php on line 46
Історія – Природничий коледж

house

Природничий коледж було відкрито в 2000 році як структурний підрозділ Львівського національного університету імені Івана Франка, покликаний готувати фахівців природничих спеціальностей освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст. Форма навчання – денна. Термін навчання – три роки. Навчання – бюджетне та платне на базі повної середньої освіти. В коледжі готують молодших спеціалістів за такими спеціальностями: конструювання, виробництво та технічне обслуговування виробів електронної техніки, обслуговування програмних систем і комплексів, прикладна екологія (біоекологія, екологія геологічного та суміжного середовищ, екологія землекористування та агробізнес, прикордонний екологічний контроль), аналітичний контроль якості хімічних сполук. Диплом молодшого спеціаліста і отримані під час навчання знання та навики дають змогу конкурувати на сучасному ринку праці, тому частина випускників коледжу відразу після закінчення навчання влаштовуються на роботу за фахом, а частина продовжує навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка на відповідних факультетах: хімічному, географічному, геологічному, біологічному, електроніки.

З 2000 р. по 2001 р. очолював коледж кандидат фізико-математичних наук доцент Колінько Микола Іванович. З 2001 р. по 2002 р. директором коледжу був доцент Шувар Роман Ярославович. З 2002 р. директором коледжу по 2016 р. був  Мигаль Василь Михайлович, доцент, кандидат фізико-математичних наук.  З 2016 р. директором коледжу є Дзіковська Марія Ігорівна. З 2003 р. по 2015 р. заступником директора з навчально-методичної роботи  був  Рабик Василь Григорович, доцент, кандидат технічних наук.

З 2003 р. по 2006 р. заступником директора з виховної роботи був Тимошук Олександр Сергійович, доцент, кандидат хімічних наук. З 2007 р. по 2009 р. заступником директора з виховної роботи була Добрянська Ольга Петрівна. З 2009 р. по 2016 р. заступником директора з навчальної роботи була Дзіковська Марія Ігорівна. З 2016 р. заступником директора з навчальної роботи є Лесів Марта Степанівна.

Хвищун Іван Олександрович, доцент, кандидат технічних наук, з 2000 р. очолює відділення комп’ютерних наук. Завідувачем електроніки з 2001 р. по 2007 р. був Рабик Василь Григорович, а з 2007 р. по 2010 р. Батюк Андрій Ярославович, кандидат фізико-математичних наук. З 2005 р. по 2010 р. відділенням геологічних наук керував доцент, кандидат геологічних наук Смішко Роман Маркіянович. З 2000 р. по 2010 р. відділенням біологічних наук керувала Дудок Катерина Петрівна, доцент, кандидат біологічних наук. З 2004 р. по 2007 р. відділення агробізнесу очолював доцент, кандидат географічних наук Гаськевич Володимир Григорович, з 2005 р. по 2007 р. відділення екологічного контролю очолював доцент, кандидат географічних наук Іванов Євген Анатолійович. З 2008 р. по 2009 р. відділенням агробізнесу та екологічного контролю керувала доцент, кандидат географічних наук Пилипович Ольга Василівна. З 2009 р. по 2010 р. цими відділеннями керувала кандидат географічних наук Павлюк Наталія Мирославівна. З 2010 р. по 2015 р. відділення екології очолювала кандидат географічних наук, доцент Пилипович Ольга Василівна. з 02.09.2015 р. завідувачем відділення екології є кандидат географічних наук Батюк Наталія Мирославівна. Відділенням хімії з 2000 р. по 2003 р. керував доктор хімічних наук, професор Чихрій Степан Іванович. З 2003 р. відділення хімії очолює кандидат хімічних наук, доцент Тимошук Олександр Сергійович.